Zoznam produktov od výrobcu SISTERS POINT

SISTERS POINT je stvorená zo snahy a schopnosti premeniť trendy závislé od prehliadkových mól za trendy ktoré vychádzajú z vlastnej hlavy.

Ďalšia značka zo severného Dánska stvorená zo snahy a schopnosti premeniť trendy závislé od prehliadkových mól za trendy ktoré vychádzajú z vlastnej hlavy návrhárov SISTERS POINT.


„Sme hrdí na to, že naši zákazníci dostávajú najnovšie trendy dodávané priamo do svojich obchodov niekoľko krát v týždni. Význam v kvalite odevov a služieb vidíme v udržaní fantastických vzťahov s našimi zákazníkmi a tiež nám pomáha získať srdcia dievčat v 20 krajinách s našimi produktmi."


Cieľom v SISTERS POINT je zamerať módu na dievčatá vo veku 15 až 25 rokov, ktoré majú vášeň v obliekaní, vedia čo je in a majú štýl. V SISTERS POINT chápu a je pre nich dôležité držať krok v rýchlo meniacom sa svete módy. Aby splnili potreby zákazníkov prinášajú najnovšie trendy, tak rýchlo ako sa menia- to je výzva SISTERS POINT.


Najväčšie hodnoty SISTERS POINT sú rýchle myslenie, rýchle reakcie, inovatívni ľudia, ktorí sú poháňaní vášňou pre módu a štýl.

Viac
produktov na stránku
Zobrazené 1 - 28 z 31 produktov

DAJ SI STYLE.sk

― Χ ―

online butik s dámskym značkovým oblečením

Jedinečná dámska móda. V našej ponuke nájdete len originál značkový tovar známych výrobcov.
Tovar, ktorý je SKLADOM odosielame do 24 hodín.
Výmena oblečenia za iné. Ak vám nesedí veľkosť, tovar vám vymeníme za iný.
Vrátenie peňazí. Ak chcete oblečenie vrátiť môžete tak urobiť do 14 dní od jeho prevzatia.
Poradíme Vám. Sme radi keď nás požiadate o pomoc pri výbere.

― Χ ―

© DAJSISTYLE.sk. Created by SKU in Prestashop.